27 серпня 2021 року у приміщенні Житомирської обласної прокуратури фахівці Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, на чолі з завідувачем відділення Умінським Олегом Феліксовичем, взяли участь у семінарі: «Судова експертиза у кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах».
Метою проведення заходу стало визначення актуальних питань, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз та обговорення шляхів їх вирішення.
Організатор семінару – Житомирська обласна прокуратура. В заході взяли участь: перший заступник керівника Житомирської обласної прокуратури, керівники, їх заступники та прокурори окружних прокуратур відповідальні за напрями роботи.
Від Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України були присутні:
- Завідувач відділення Олег Умінський;
- заступник завідувача відділення Михайло Павлюк;
- головний судовий експерт Дмитро Мірутенко;
- судові експерти Павло Вознюк, Ірина Ковальчук, Галина Чистякова.
Під час заходу були розглянуті питання з організації призначення та проведення судово-економічної експертизи, судової будівельно-технічної експертизи, судово-екологічної експертизи та гемологічної експертизи як нового напрямку досліджень.