Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Вінницького відділення Київського НДІСЕ стали учасниками круглого столу з питань можливостей проведення судової почеркознавчої та лінгвістичної експертиз в рамках сьогодення

Делегація Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, у складі експертів Анни Лозінської, Віктора Возного, Ліни Мельник та Лілії Сімчук, представила Інституту в рамках засідання круглого столу «Можливості проведення судової почеркознавчої та лінгвістичної експертиз в рамках сьогодення».

Зустріч відбулася з ініціативи та на базі Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України» за участі експертів, представників слідчого управління ГУНП у Вінницькій області та делегатів від Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

Учасники обговорили актуальні питання щодо призначення та проведення почеркознавчих та лінгвістичних досліджень, розглянули сучасний стан методичного забезпечення та нормативно-правового регулювання в зазначених галузях, а також обмінялися практичним досвідом експертної роботи.

В рамках засідання круглого столу було узагальнено типові недоліки при оформленні ініціаторами документів про призначення судових експертиз відповідних напрямків. Особливо жваво стояла дискусія щодо надання достатньої кількості та якості порівняльного матеріалу, встановлення їх достовірності.

Загалом круглий стіл пройшов інформативно та результативно. Наприкінці зустрічі учасники отримали узагальнену інформацію засідання в тематичних інформаційних листах «Особливості призначення судової почеркознавчої експертизи та характерні недоліки».

Можливо вам буде цікаво: