language

Експерти відділу психологічних досліджень КНДІСЕ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди»

03 червня 2022 року в онлайн режимі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». Організатором конференції став Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

Представниками науково-практичної конференції від КНДІСЕ стали Юрій Ірхін, завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ, кандидат психологічних наук, доцент, судовий експерт вищого кваліфікаційного класу та Тетяна Тамакова, старший судовий експерт відділу психологічних досліджень та Ганна Левчук,  старший судовий експерт Київського НДІСЕ.

Юрій Ірхін виступив з науковою доповіддю на тему: «Юридико-методологічні засади проведення судової психологічної експертизи з визначення орієнтовного розміру компенсації моральної шкоди в межах групових (колективних) позовів». Під час проведення конференції учасники мали змогу поділитися досвідом та обговорити дискусійні питання, що стосуються справедливого розгляду справ про відшкодування моральної шкоди та питаннями, що стосуються проведення судової психологічної експертизи у справах про відшкодування моральної шкоди

123

Можливо вам буде цікаво: