Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Київського НДІСЕ відгукнулися на запит про допомогу від активістів Солом`янського ландшафтного парку

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз отримав запит від представників громадськості, з проханням надати консультацію з приводу проектуреконструкції Солом`янського ландшафтного парку. Мешканців району стурбувало питання незаконної забудови даної території площею понад 30 Га. Другий за величиною парк Солом’янського району знаходиться в межах вулиць Солом’янської, Волгоградської, Механізаторів.

За словами активістів, парк є автентичним природнім ландшафтом столиці, що містить унікальну флору і фауну. У 1986 році він був закладений на честь 40-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Нині тут проходять відкриті туристські змагання серед навчальних закладів, проводяться екологічні акції, реалізується робота волонтерських бригад, які дбають про благоустрій території під час загальноміських суботників.

Експерти Київського НДІСЕ пояснили громадянам, що з даних проблемних питань можуть бути проведені екологічне, будівельно-технічне та земельно-технічне експертні дослідження. В ході проведення даних експертиз, фахівці можуть оцінити вплив діяльності забудовників на навколишнє середовище, встановити чи належним чином використовуються природні ресурси та, загалом, чи не порушуються норми екологічної безпеки. Також, за даними напрямками дослідження експерти визначають характеристики земель, працюють із документацією на предмет визначення відповідності її розробки та застосування вимогам законодавства.

Нагадаємо раніше, завдяки проведенню подібних видів експертиз, фахівці КНДІСЕ допомогли правосуддю вирішити спірну ситуацію щодо території скверу Небесної сотні, який облаштували волонтери та місцеві мешканці в пам’ять про трагічні події Революції Гідності, і повернути територію у власність киян.

Можливо вам буде цікаво: