Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Київського НДІСЕ поділилися досвідом з колегами кримінальної поліції Лівії

В рамках реалізації міжнародного співробітництва та обміну досвідом з іноземними колегами Київський науково-дослідний інститут судових експертиз відвідали представники кримінальної поліції Лівії.

Іноземні гості є слухачами міжнародного тренінгу у сфері протидії терористичній діяльності з використанням вибухових речовин та вибухових пристроїв із можливостями сучасних судово-експертних досліджень у традиційних напрямах криміналістичних видів досліджень, а також у сфері криміналістичної вибухотехніки.

На базі Київського НДІСЕ гості мали можливість ознайомитися з процесом проведення балістичних, трасологічних, вибухотехнічних, військових видів досліджень, а також дослідження вогнепальної зброї, боєприпасів та слідів пострілу.

Під час бесіди завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень Віктор Костецький зазначив, що на базі Київського НДІСЕ за останні роки було проведено сотні складних експертиз у справах за подіями, що набули широкого резонансу у суспільстві. Це, насамперед, експертизи у справах, які пов’язані з тероризмом, масовою загибеллю людей, публічними закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, корупційними діяннями колишніх високопосадовців тощо.

Іноземні колеги відвідали лабораторію криміналістичних видів досліджень, поспілкувались з фахівцями на робочих місцях, а також ознайомилися з історією становлення й розвитку судової експертизи в музеї Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: