Експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

Експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели практичний семінар на базі прокуратури Кіровоградської області.

Зустріч було організовано з метою обговорення актуальних питань, пов’язаних з призначенням та проведенням судових експертиз в рамках розслідування кримінальних проваджень.

Учасниками заходу стали працівники управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області, прокурори місцевих прокуратур, відповідальні за здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва та експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ.

Формат семінару передбачав проведення дискусії. Запрошені гості, зокрема експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ, висловлювали своє бачення проблемних питань організації та проведення судової експертизи, а також пропонували конкретні шляхи їх вирішення.

Під час семінару учасники заслухали доповіді:

  • «Призначення та проведення судових психологічних експертиз у кримінальних провадженнях, основні предметні види, завдання та питання» Тетяна Літвінова;
  • «Призначення та проведення будівельно-технічних експертиз, пов’язаних з дорожньо-технічними дослідженнями, проблемні питання та шляхи вдосконалення» Сергій Лесів;
  • «Призначення та проведення інженерно-екологічних експертиз у сфері використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища, основні завдання та питання» Тетяна Гончаренко;
  • «Призначення та проведення економічних експертиз, проблемні питання та шляхи їх розв’язання» Ольга Щербин;;

Після виступів доповідачів, присутні мали можливість поставити додаткові запитання. Експерти Кропивницького відділення Київського НДІСЕ надали розгорнуту інформацію конкретно до кожного проблемного питання. Загалом зустріч стала продуктивною та пізнавальною.