Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ провели семінар на тему «Актуальні питання призначення, організації та проведення будівельно-технічних (оціночно-будівельних), земельно-технічних (оціночно-земельних) експертиз та експертиз з питань землеустрою, під час досудового розслідування кримінальних проваджень»

18 травня 2023 на базі ГУНП в Кіровоградській області відбувся семінар на тему «Актуальні питання призначення, організації та проведення будівельно-технічних (оціночно-будівельних), земельно-технічних (оціночно-земельних) експертиз та експертиз з питань землеустрою, під час досудового розслідування кримінальних проваджень».

Організатором семінару виступили працівники Кропивницького відділення КНДІСЕ Міністерства юстиції України, завідувач Кропивницького відділення Костянтин Лагода, провідний судовий експерт Ірина Шевченко, судовий експерт Анастасія Таран.

У роботі семінару взяли участь:

  • Роман Козьяков, начальник ГУНП в Кіровоградській області
  • Валентин Кожухівський, заступник начальника ГУНП в Кіровоградській області – начальник слідчого управління
  • Максим Бабій, директор Кіровоградського НДЕКЦ МВС України
  • Експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України
  • Працівники СУ ГУНП в Кіровоградській області, працівники відділу дізнання ГУНП в Кіровоградській області
  • Працівники підрозділів слідства та дізнання Кропивницького РУП, ВП №2 (м. Кропивницький) РУП ГУНП в Кіровоградській області, (у селекторних студіях територіальних підрозділів поліції: працівники підрозділів слідства та дізнання районних відділів поліції ГУНП в Кіровоградській області).

На початку семінару з вступним словом до присутніх звернувся начальник ГУНП в Кіровоградській області Роман Козьяков.

Завідувач Кропивницького відділення КНДІСЕ Костянтин Лагода зосередив увагу на  актуальних питаннях призначення, організації та проведення судових експертиз, проблемних питаннях та строках проведення експертиз.

Ірина Шевченко, провідний судовий експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ, висвітила питання проведення будівельно-технічних експертиз пов’язаних з визначенням матеріальних збитків під час проведення ремонтно-будівельних робіт, зокрема облаштування та ремонту доріг. Обговорено питання застосування програмних комплексів під час проведення будівельно-технічних експертиз.   

Анастасія Таран, судовий експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ, розповіла про проведення земельно-технічних експертиз та експертиз з питань землеустрою та звернула увагу на проблемних питаннях, які виникають під час проведення даних видів експертиз.

Максим Бабій, директор Кіровоградського НДЕКЦ МВС України та експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, висвітили питання представлення для проведення будівельно-технічної експертизи потрібних основних документів та вихідних даних, та обговорили особливості оформлення супровідних документів при направлені на експертизу постанов та матеріалів.

Семінар проходив у формі діалогу, де учасники мали можливість поставити запитання експертам та отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. Такий формат проведення семінарів ефективно сприяє обміну досвідом та забезпечує плідну дискусію між учасниками.

Можливо вам буде цікаво: