Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ провели практичний семінар на базі прокуратури Кіровоградської області

Експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели практичний семінар на базі прокуратури Кіровоградської області.

Зустріч було організовано з метою урегулювання питань щодо призначення та проведення судових експертиз у кримінальних провадженнях, з урахуванням змін до Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про судову експертизу».

Учасниками заходу стали керівники та заступники керівників прокуратури Кіровоградської області, місцевих прокуратур, співробітники СУ ГУНП в області, слідчих підрозділів територіальних органів поліції, СВ УСБУ в області та СУ ФР ДФС в області, судові експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України та Кропивницького відділення КНДІСЕ.

Формат семінару передбачав проведення дискусії. Запрошені гості, зокрема експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ, висловлювали своє бачення проблемних питань організації та проведення судової експертизи, а також пропонували конкретні шляхи їх вирішення.

Під час семінару учасники заслухали доповіді:

  • «Призначення та проведення судових комп’ютерно – технічних експертиз та експертиз телекомунікаційних систем» Віктор Давидченко;
  • «Призначення та проведення судових економічних експертиз» Олена Ляшенко;
  • «Призначення та проведення судових почеркознавчих експертиз та технічних експертиз документів» Сергій Петров;
  • «Призначення та проведення судових будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз» Ірина Шевченко;
  • «Призначення та проведення дорожньо-технічних досліджень під час виконання будівельно- технічних експертиз» Сергій Лесів.

Після виступів доповідачів, присутні мали можливість поставити додаткові запитання. Експерти Кропивницького відділення Київського НДІСЕ надали розгорнуту інформацію конкретно до кожного проблемного питання. Загалом зустріч стала продуктивною та пізнавальною.

Можливо вам буде цікаво: