Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ продовжуть розвивати співпрацю з представниками Національної поліції України

Продовжуючи практику взаємодії між правоохоронними органами та судово-експертними установами, Кропивницьким відділенням Київського науково-дослідного інституту судових експертиз було проведено черговий науково-практичний семінар з працівниками слідчих підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Метою зустрічі стало обговорення використання спеціальних психологічних знань судової експертизи в кримінальних процесах.

В рамках заходу експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ Тетяна Літвінова доповіла про основні питання призначення та проведення судово-психологічної експертизи, а також застосування конкретних методів дослідження у типологічних ситуаціях.

Для розуміння важливості проведення психофізіологічного дослідження, експерт провела практичну демонстрацію процесу пробного тестування – перевірку діагностики емоційної напруги на основі використання поліграфу.

Слухачі зацікавлено сприйняли основну тематику семінару. Після доповіді спікера, в процесі спілкування, представники Нацполіції уточнили відповіді на питання щодо проведення процесу дослідження, правових підстав застосування поліграфа в Україні, статистичних даних розкриття злочинів та доведення непричетності обвинувачених в тяжких злочинах.

В підсумку аудиторія зробила висновок, що семінар було проведено продуктивно та пізнавально. Зустрічі подібного формату будуть проводитися надалі.

Можливо вам буде цікаво: