Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ обговорили з колегами актуальні питання права та соціально-економічних відносин

Завідувач Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Костянтин Лагода став учасником І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

Захід відбувся на базі Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна», за участі представників Кіровоградської обласної ради, Головного територіального управління юстиції Кіровоградської області, прокуратури Кіровоградської області, громадських організацій та вищих навчальних закладів.

Метою конференції стало обговорення теорії та практики юридичної науки, а також соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави, відновлення й прийняття високої якості економічного, здоров’язберігаючого, управлінського та культурного потенціалу.

Роботу учасників було організовано у двох секціях, а саме:

  • Секція 1 «Правові та економічні проблеми розвитку сучасного суспільства»;
  • Секція 2 «Здоров’язберігаючий аспект суспільного розвитку».

Відповідно до напрямів роботи конференції серед обговорених питань, були розглянуті актуальні проблеми цивільного, адміністративного та фінансового права, а також актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики.

Особливу увагу акцентували на узагальненні напрацювань фахівців з актуальних питань у галузях сучасного права, фінансів, менеджменту, фізичної реабілітації, документознавства щодо перспектив в юриспруденції, економіці, управлінні, суспільному розвитку.

Серед доповідачів заходу виступили представники державних установ та громадських організацій, видатні діячі та науковці.

За словами завідувача Кропивницького відділення КНДІСЕ Костянтина Лагоди комунікація представників судово-експертних установ з колегами інших відомств є важливим інструментом у розвитку судово-експертної діяльності загалом. Участь судових експертів у різноманітних науково-практичних заходах дозволяє налагоджувати та підтримувати міжвідомчу співпрацю, досягати швидшого розв’язання проблемних питань із максимально позитивним результатом.

Можливо вам буде цікаво: