Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ взяли участь в міжнародному форумі присвяченому комп’ютерній криміналістиці та цифровій безпеці

Фахівці відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Київського НДІСЕ стали учасниками міжнародного заходу «Cellebrite User Forum Kуiv 2018». Захід було присвячено питанням комп’ютерної криміналістики та цифрової безпеки.

За словами компаній – світових лідерів у галузі обробки цифрових даних, що виступили основними організаторами заходу, цифрові дані відіграють дедалі важливішу роль у галузі безпеки, розслідуванні злочинів та операцій усіх типів. Правоохоронні органи, збройні сили та експертні установи повинні постійно вдосконалювати набір рішень для цифрової криміналістики, сортування та аналізу великих обсягів інформації.

До участі в заході було запрошено керівників ІТ служб і служб безпеки підприємств, експертів у сфері інформаційної безпеки та розслідування комп’ютерних злочинів, керівники відповідних підрозділів державних структур.

Групу експертів Київського Науково-дослідного інституту судових експертиз представляли: старший судовий експерт Дмитро Самарін, старший судовий експерт Олександр Закс, старший судовий експерт Сергій Кіричек, судовий експерт Олександр Собков та судовий експерт Георгій Машков.

Серед основних тем було розглянуто питання методів та засобів криміналістики, передових розробок в мобільній криміналістиці, використання під час досліджень сучасних програмних продуктів та особливості вилучення «хмарної» інформації.

Доповідачі міжнародного форуму під час виступів акцентували увагу на тому, що разом із ростом кількості мобільних пристроїв зростають об’єми та складність даних, що на них зберігаються. Відповідно, як ніколи важливе значення, мають швидкість і своєчасність використання необхідних для вилучення інформації інструментів.

Можливо вам буде цікаво: