language

Експерти КНДІСЕ взяли участь у вебінарі Phonexia «Покращення криміналістичного порівняння голосу за допомогою мовної біометрії»

14 вересня 2022 року Євгеній Тимко,  завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ, Анаіт Ованнісян, заступник завідувача відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ та Владислав Смирнов, старший судовий експерт  відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ, взяли участь у вебінарі Phonexia «Покращення криміналістичного порівняння голосу за допомогою мовної біометрії».

Організаторами вебінару виступила компанія Phonexia, яка представляє програмне забезпечення для розпізнавання мовлення та надає високоточні біометричні дані голосу. Керуючись законодавством ЄС, інноваційні рішення компанії використовуються в більш ніж 60 країнах світу. Головними спікерами вебінару стали Стефан Гфререр, судовий експерт з досліджень порівняння голосу,  колишній керівник відділу ідентифікації мовців та аналізу мовлення у Федеральному управлінні кримінальної поліції Німеччини та Пітер Френч, співзасновник Центру судової фонетики та акустики університету Цюріха. Під час вебінару спікери намагалися висвітити питання плюсів та мінусів використання автоматичної ідентифікації мовця для криміналістичного порівняння голосу, чи може мовна біометрія замінити традиційну слухову та акустичну структуру. Вебінар включав також 25-хвилинну сесію запитань і відповідей для подальшого обговорення піднятої теми.

Можливо вам буде цікаво: