Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ взяли участь у конференції «Протидія злочинності: теорія та практика»

Завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень Віктор Костецький став учасником XIII науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика».

Захід відбувся на базі Національної академії прокуратури України за підтримки Генеральної прокуратури України, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та Офісу Ради Європи в Україні.

Метою заходу стало об’єднання зусиль науковців і практичних працівників у розв’язанні проблем протидії злочинності, а також вироблення рекомендацій щодо удосконалення кримінального, кримінально-виконавчого та кримінального процесуального законодавства.

У роботі конференції взяли участь представники експертних установ, представники науково-педагогічного складу, ад’юнкти (аспіранти), студенти та курсанти вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівники суду, правоохоронних та інших державних органів.

Пріоритетними темами для обговорення стали питання:

– сучасного стану протидії злочинності та проблеми її нормативно-правового забезпечення;

– розробки та впровадження заходів протидії злочинам в окремих сферах;

– проблем захисту інтересів особи, суспільства і держави у кримінальному провадженні;

– удосконалення порядку виконання та відбування покарань;

– юридичної особи як суб’єкта кримінально-правових відносин тощо.

В результаті спільної роботи учасники XIII науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика» обговорили та розробили основні пропозиції щодо кримінально-правових, кримінологічних, кримінальних процесуальних, кримінально-виконавчих і криміналістичних проблем протидії злочинності. Кінцевий документ буде направлено до Генеральної прокуратури України, Кабінету Міністрів України та Комітетів Верховної Ради України.

Віктор Костецький став учасником XIII науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика»

Можливо вам буде цікаво: