Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ відвідали Республіку Молдову з метою участі в круглому столі з питань експертизи документів

Завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Віктор Костецький взяв участь в роботі круглого столу «Технічне дослідження документів у копії». Науковий захід було організовано Національним центром судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдови з яким Київський НДІСЕ нині підтримує професійну дружбу та співпрацює в науковій та експертній діяльності.

Науково-практичний форум зібрав до спільного обговорення актуальних та проблемних питань проведення технічної експертизи документів представників експертних установ України, Білорусії та Румунії. Варто зазначити, що учасниками та доповідачами заходу виступили експерти-практики та почесні науковці.

Питання, що розглядалися в рамках круглого столу, було присвячено основним завданнями технічної експертизи документів, а також питанням проведення дослідження щодо встановлення факту внесення змін у первинний зміст документів за наданими оригіналами документів та їх копіями.

Учасники зустрічі мали можливість обмінятися досвідом та поділитися сучасними методами та процедурами, що використовуються в рамках проведення експертизи документів.

Загалом колеги з різних країн та експертних установ зійшлися на думці, що проблеми, з якими зустрічаються експерти в повсякденній роботі є подібними і для їх швидкого вирішення потрібна активна комунікація, порівняння наукових підходів та спільна робота.

«Сподіваємося, що знання, набуті учасниками круглого столу, будуть корисні в повсякденній роботі та передані ширшому колу експертів на місцях, будуть служити найкращим науковим рішенням у судовому процесі», – зазначила у прикінцевому слові директор Національного центру судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдови Ольга Катарага.

Можливо вам буде цікаво: