Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ відвідали міжнародний форум з інтелектуальної власності «Intellectual Property Forum – 2018»

Завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Інна Голова стала учасником масштабного міжнародного форуму з інтелектуальної власності «Intellectual Property Forum – 2018» (IPF-2018).

Організатором заходу виступило провідне видання України – «Юридична Практика». Спільну роботу з вирішення актуальних питань та дослідження інтелектуальної власності провели фахівці й експерти державної системи правової охорони інтелектуальної власності України та представники влади.

Під час засідань форуму розглядалися питання світових та українських тенденцій розвитку права інтелектуальної власності, судової практики розгляду справ із захисту об’єктів інтелектуальної власності Верховним судом України та європейський механізми діяльності українських ОКУ тощо.

В рамках Форуму також відбулося обговорення концепції реформування державної системи правової охорони ІВ України, яку розробило Міністерство економічного розвитку України, також мова йшла про питання світового та вітчизняного розвитку права інтелектуальної власності та проблеми впливу підробок і контрафакту на економіку країни.

Роботу форуму було побудовано у вигляді проведення трьох паралельних секцій де присутні мали можливість висловити своє бачення питання авторського права і суміжних прав, географічних позначень, комерційних найменувань, патентного права та торгових марок. Судовій практиці була присвячена остання сесія.

Можливо вам буде цікаво: