Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ відвідали конференцію «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз стали учасниками IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами».

У заході взяли участь завідувач Відділу інженерно-екологічних досліджень КНДІСЕ Володимир Боровик, завідувач Відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель КНДІСЕ Микола Шишов, заступник завідувача відділу Юрій Бікус та позаштатний працівник Олександр Дощечкін.

Теми доповідей учасників охоплювали питання сучасних проблем геодезії, землеустрою, земельного і містобудівного кадастру, управління земельними ресурсами, функціонування ринку землі, нормативної та правової оцінки земельних ділянок, моніторингу й охорони земельного покриву, екологічних проблем землекористування тощо.

За словами організаторів захід присвятили відзначенню професійного свята – Дня землевпорядника України. Загалом, дискусії в рамках конференції дозволяють фахівцям обмінюватися досвідом, збагачувати свої професійні знання та вирішувати проблемні питання науково-технічного розвитку в сфері землеустрою, кадастру та управлінні земельними ресурсами.

Також нагадаємо, що 21 березня 2018 року у Київському НДІСЕ відбудеться міжвідомчий науково-практичний семінар на тему: «Основні завдання та питання, що вирішує спеціальність 10.20 «Дослідження з питань землеустрою». Перспективи розвитку».

Можливо вам буде цікаво: