Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ стали учасниками семінару «Проблемні питання судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи»

Фахівці Лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз стали учасниками чергового наукового заходу судових будівельно-технічних експертів України.

Завідувач відділу досліджень якості та вартості дорожньо-будівельних робіт Ігор Чалюк та завідувач відділу досліджень з питань експлуатації та користування нерухомого майна Дем’ян Псярнецький відвідали семінар на тему: «Проблемні питання судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи».

Захід відбувся на базі Миколаївського відділення Одеського НДІСЕ за участі представників науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України, експертних установ Міністерства внутрішніх справ України та представників Національної поліції України.

На порядок денний було винесено питання виконання експертиз та експертних досліджень по встановленню обсягів з ремонту доріг, варіантів розрахунку вартості фактично не виконаних будівельних робіт, а також обговорення методичних рекомендацій, які пройшли апробацію та знаходяться на стадії виконання.

Під час подібних зустрічей судові експерти ‒ автори та розробники чинних методик проведення відповідних видів експертиз мають можливість створити власний масштабний майданчик для комунікації, працювати над новими ідеями та використовувати наявний досвід.

Під час проведення семінару учасники пригадали досягнення та вшанували пам’ять Заслуженого будівельника України, видатного судового експерта, який довгий час був очільником Лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Київського НДІСЕ Олександра Буратевича. Науковець, який зробив великий внесок у розвиток у справу судової експертизи.

Науково-практичні заходи в галузі будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи спрямовані на задоволення потреб практикуючих судових експертів у підвищенні кваліфікації та обміну досвідом. Крім того, важливим є формування спільних думок з проблемних питань та напрацювання щодо способів їх вирішення.

На завершення зустрічі слухачі отримали сертифікати учасників семінару «Проблемні питання судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи» та продовжать активну роботу.

Можливо вам буде цікаво: