Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ стали учасниками Робочої групи по цифровим фотозображенням (DIWG) ENFSI у місті Прага (Чехія)

З 16 по 19 жовтня 2023 року експерти КНДІСЕ взяли участь у щорічній Робочій групі по цифровим фотозображенням (DIWG) Європейської мережі інститутів судової експертизи (ENFSI), яка проходила у Празі, Чехія.

Робоча група проходила у форматі лекцій з презентаціями. Євген Тимко, завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень, та Руслан Дем’яненко, заступник завідувача відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень, виступили з доповіддю «Фототехнічні дослідження в розслідуванні військових злочинів».

В процесі заходу розглядались й інші теми: виявлення синтезу зображення ШІ, робота на місці злочину за допомогою віртуальної реальності, допоміжні характеристики в ідентифікації автомобілів, візуальна ідентифікація осіб на основі порівняння зображень татуювань, валідація алгоритмів порівняння облич, методи захоплення посмертних зображень для систем розпізнавання обличчя, машинне навчання в поліцейських розслідуваннях, моделі глибокого навчання для обробки й аналізу зображень у криміналістиці, реконструкція мобільного пароля з низькоякісного відеозапису, тощо.

Учасники Робочої групи від КНДІСЕ обмінялися знаннями та вміннями з представниками інститутів судових експертиз та інших державних органів Німеччини, Чехії, Великобританії, Словаччини, Франції, Латвії, Литви, Естонії, Голландії, Норвегії, Фінляндії. Адже теми, які підіймалися, дуже актуальні в часи військової агресії рф проти України.

Можливо вам буде цікаво: