Експерти КНДІСЕ стали спікерами онлайн-практикуму «Справи про ДТП: особливості проведення судових експертиз, врегулювання страхових випадків та практика верховного суду»

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

24 лютого 2021 відбувся онлайн-практикум на тему «Справи про ДТП: особливості проведення судових експертиз, врегулювання страхових випадків та практика верховного суду», організаторами якого виступили юридичний журнал «Право України» та юридичний вебпортал «Ratio Decidenti».

Тимко Євген, завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ, виступив з доповіддю на тему: «Сучасні технічні засоби фотовідеофіксації обставин ДТП. Особливості призначення та проведення фототехнічної експертизи у справах про ДТП».

Борщевський Павло, в.о. завідуючого лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень КНДІСЕ, презентував доповідь: «Особливості призначення експертиз та проведення автотехнічних і комплексних експертиз і досліджень у справах про ДТП».

Також у якості спікера на практикумі був Марчук Олександр, суддя Верховного суду, який розповів про практику Верховного суду у справах про ДТП.

Можливо вам буде цікаво: