Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ провели виїзне засідання секції судової пожежно-технічної експертизи

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели виїзне засідання секції судової пожежно-технічної експертизи на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Учасниками заходу стали представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Національної академії внутрішніх справ, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Відкриваючи роботу Секції в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав учасників та висловив сподівання щодо плідної співпраці фахівців у питаннях судової пожежно-технічної експертизи.

Голова секції судової пожежно-технічної експертизи, завідувач відділу досліджень з охорони праці, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Олександром Шмерего звернув увагу учасників на необхідність розвитку пожежно-технічних видів досліджень та актуальність відповідної проблематики.

Під час засідання учасники обговорили підсумки роботи науково-дослідних установ судових експертиз з пожежно-технічних видів досліджень за 2017-2018 роки, розглянули технічні завдання на НДР, які пропонуються для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2019 рік, а також дискутували з питань результатів апробації та впровадження науково-дослідних робіт, які проводилися відповідно до планів та впровадження Міністерства юстиції України на 2017 рік.

Особлива увага була приділена обговоренню питань щодо організації взаємодії структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій і науково-дослідних установ Міністерства юстиції України під час проведення невідкладних слідчих дій на місцях пожежі та підготовки фахівців у цій галузі.

Цікавою та пізнавальною для учасників заходу стала демонстрація навчального процесу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, а саме відвідування сучасних аудиторій, лабораторій та музею навчального закладу.

Можливо вам буде цікаво: