Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ обговорили з колегами та представниками влади проведення реформи судової експертизи

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз долучилися до роботи Комітету з питань правової політики та правосуддя Верховної Ради України.

7 червня 2017 року заступник директора КНДІСЕ з експертної роботи Тетяна Голікова, помічник директора Андрій Полтавський, а також провідний науковий співробітник відділу трасологічних, балістичних досліджень та технічних досліджень документів Микола Молибога взяли участь у роботі круглого столу з питань проведення реформи судової експертизи як складової судової системи.

Головною метою зустрічі стало обговорення висновків опрацювання проектів Законів «Про судово-експертну діяльність» (р.н.6264), «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» у частині, що стосується судово-експертної діяльності (р.н. 6232) та «Про внесення змін до Закону України «Про судову експертизу» (р.н.6244).

На порядок денний було винесено наступні питання:

  • нормативно-правове регулювання відносин, пов`язаних з проведенням судових експертиз;
  • актуальність проведення реформи судової експертизи;
  • види судових експертиз, за якими проводяться дослідження державними судово-експертними установами та незалежними експертами;
  • переваги та недоліки здійснення експертизи державними та незалежними (приватними) судовими експертами;
  • участь судових експертів у написанні методик проведення судових експертиз.

Учасники заходу спільними зусиллями намагалися знайти перспективні шляхи подолання основних системних недоліків в системі правосуддя шляхом вдосконалення законодавства у сфері судових експертиз та розглянули відповідні законодавчі ініціативи.

Можливо вам буде цікаво: