Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ обговорили актуальні питання боротьби з торгівлею людьми в умовах проведення антитерористичної операції

Завідувач відділом психологічних досліджень Київського НДІСЕ Юрій Ірхін став почесним учасником засідання міжнародного круглого столу «Актуальні питання боротьби з торгівлею людьми в умовах проведення антитерористичної операції».

Захід відбувся 18 травня у місті Маріуполь. Організаторами виступили Донецький юридичний інститут (ректор Бесчасний В.М.) та Фонд Ганса Зайделя (представник Даніель Зайберлінг).

У своїй доповіді провідний експерт КНДІСЕ Юрій Ірхін висвітлив нагальні питання завчасного виявлення та профілактики розвитку індивідуально-психологічних якостей особистості, які формують віктимну поведінку осіб, що стають об’єктами злочинних посягань, пов’язаних із торгівлею людьми.

Особливу увагу було приділено визначенню шляхів подолання життєвої кризи особами, які стали жертвами насильницьких злочинів, а, також, особами, які відчули на собі негативні наслідки збройного конфлікту та військової агресії.

Загалом учасники заходу обговорювали актуальні питання боротьби з торгівлею людьми за напрямами:

  • удосконалення механізму нормативно-правового регулювання питань протидії торгівлі людьми в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту);
  • місце та роль засобів масової інформації у боротьбі з торгівлею людьми в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту);
  • актуальні проблеми соціальної реабілітації жертв торгівлі людьми та шляхи їх вирішення;
  • співробітництво з громадськими та міжнародними організаціями, які здійснюють діяльність у сфері протидії торгівлі людьми;
  • використання міжнародного досвіду з питань запобігання торгівлею людьми та боротьби з нею.

Результатом спільної роботи учасників наукового форуму став обмін досвідом, конкретним експертним баченням, поглядами та пропозиціями, формування рекомендацій для вдосконалення форм і методів протидії торгівлі людьми в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту), підвищення ефективності міжвідомчої та міжнародної координації зусиль у профілактиці та розкритті таких злочинів.

Можливо вам буде цікаво: