Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Івано-Франківського відділення КНДІСЕ провели лекцію для майбутніх магістрів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

20 травня 2024 року відбулася лекція за участю судових експертів Івано-Франківського відділення КНДІСЕ в онлайн форматі для майбутніх магістрів спеціальності «Підприємництво та торгівля».

Завідувач Івано-Франківського відділення КНДІСЕ Олександр Лишак у вступному слові також висловив вдячність за запрошення та поєднання наукової і практичної роботи у форматі лекції для студентів, зробив короткий екскурс по видах експертної діяльності відділення та інституту зокрема.

З доповідями виступили судові експерти Оксана Ціжма на тему «Актуальні питання діючої практики судової товарознавчої експертизи» та Назар Клебан на тему «Оціночно-земельна експертиза: виклики сьогодення». Під час заходу експерти ознайомили студентів з поняттям судової експертизи, нормативними документами, якими регулюється експертна діяльність, розглянули завдання, що вирішуються даними видами експертизи, висвітлили особливості призначення експертиз, основні практичні аспекти товарознавчої та оціночно-земельної експертизи.

Такі заходи є дуже важливими з точки зору поєднання теорії і практики, а також відіграють важливу роль та значення напрацювань експертів у судово-експертній діяльності і можливість поділитися знаннями зі студентами.

Можливо вам буде цікаво: