Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Хмельницького відділення КНДІСЕ взяли участь у семінарі для прокурорів Хмельницької обласної прокуратури

29 вересня 2021 року Ольга Кандирал, провідний судовий експерт та Денис Денисов старший судовий експерт Хмельницького відділення КНДІСЕ взяли участь у семінарі для прокурорів Хмельницької обласної прокуратури. Темою заходу стало обговорення методики досудового розслідування кримінальних проваджень у сфері законності використання бюджетних коштів, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, відшкодування коштів до бюджету.

Експерти Хмельницького відділення КНДІСЕ виступили з доповіддю на тему: «Особливості проведення комплексних будівельно-технічних та економічних експертиз у межах кримінальних проваджень у сфері законності використання бюджетних коштів, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, відшкодування коштів до бюджету». Під час заходу експерти акцентували увагу на практичних рекомендаціях з питань підготовки та призначення судових експертиз, озвучили найрозповсюдженіші помилки, які допускаються під час призначення судових експертиз..

Після доповідей учасники обмінялись думками та пропозиціями щодо шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз у кримінальних провадженнях, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, відшкодування коштів до бюджету.

Можливо вам буде цікаво: