Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Хмельницького відділення КНДІСЕ взяли участь у нараді по проблемних питаннях підготовки та проведення експертиз у кримінальних провадженнях

15 листопада 2023 року відбулася нарада за участі керівників слідчих підрозділів ГУНП у Хмельницькій області, представників апеляційного суду та прокуратури, а також завідувача Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолія Поплавського та судових експертів відділення Ірини Стаднік та Тетяни Матус.

Завідувачем Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолієм Поплавським акцентовано увагу на питання, які стосуються призначення експертиз у кримінальних провадженнях, термінів виконання та отримання висновків експерта.

Судовим експертом Тетяною Матус детально розкрито аспекти призначення товарознавчої експертизи за відсутності об’єкта дослідження.

Під час перегляду презентації на тему: «Судова психологічна експертиза комунікативної діяльності особи, зафіксованої у відео/звукозаписі» – судовий експерт Ірина Стаднік зазначила основні рекомендації запису слідчої дії, що проводиться відносно особи, яка перебуває в статусі: свідок, потерпілий, підозрюваний.

В ході конструктивного діалогу учасники наради обмінювались думками та пропозиціями щодо шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз у кримінальних провадженнях.

Можливо вам буде цікаво: