Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Хмельницького відділення КНДІСЕ провели лекцію для студентів Хмельницького національного університету

25 жовтня 2023 року на запрошення кафедри містобудування та архітектури Хмельницького національного університету провідним судовим експертом Тетяною Ляшковою та судовим експертом Іваном Кушніруком Хмельницького відділення КНДІСЕ прийнято участь у гостьовій лекції на тему «Поняття судової інженерно-технічної експертизи, особливості її призначення та проведення».

Під час заходу експерти ознайомили студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури Хмельницького національного університету з поняттям судової експертизи, законодавчими та нормативними документами, якими регулюється експертна діяльність. Також вони продемонстрували спеціальні прилади та їх практичне застосування, за допомогою яких виконуються геодезичні роботи у землеустрої, які необхідні для того, щоб володіти достовірними даними про певну місцевість, її рельєф і особливості, розташовані будівлі, споруди різного призначення (надземні, підземні, наземні) та інші елементи існуючого планування.

Частину лекції проведено у вигляді діалогу між доповідачами та слухачами, надано відповідь на питання, які найбільш зацікавили молодих здобувачів освіти.

Можливо вам буде цікаво: