Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Черкаського відділення Київського НДІСЕ розповіли студентам-юристам про сучасні аспекти розвитку судової експертизи в Україні

В рамках співпраці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України з вищими закладами освіти та просвітницької діяльності щодо пізнання специфіки судово-експертної галузі, фахівці Черкаського відділення КНДІСЕ провели круглий стіл з випускниками Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» на тему: «Судова експертиза. Сучасні аспекти розвитку судової експертизи в України».

Метою круглого столу стало ознайомлення майбутніх юристів зі специфікою роботи судових експертів, висвітлення напрями діяльності підрозділів Київського НДІСЕ та його регіональних відділень, а також обговорення деяких дискусійних питань теорії та практики судової експертизи, криміналістики й кримінального процесу.

За словами завідувача Черкаського відділення Київського НДІСЕ Антоніни Єфіменко подібні наукові заходи та зустрічі сприятимуть розширенню розуміння студентів, майбутніх юристів, специфіки судово-експертної діяльності та готовності до початку реалізації якісної професійної діяльності.

Можливо вам буде цікаво: