Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Черкаського відділення КНДІСЕ взяли участь у навчально-методичному семінарі

У Черкаській окружній прокуратурі 26 серпня 2021 року відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Проблемні питання призначення та проведення судових експертиз у кримінальному провадженні». Захід проведено за участі представників Черкаського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Відкриваючи захід, керівник прокуратури Андрій Замотайло зазначив, що судова експертиза є найважливішою процесуальною формою використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві, внаслідок чого в розпорядженні слідства і суду з’являється нова інформація, що має доказове значення, яка не може бути отримана іншими процесуальними засобами.

Завідувач Черкаського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Антоніна Єфіменко ознайомила присутніх з можливостями КНДІСЕ та окреслила основні напрямки проведення судових експертиз. Також озвучила можливі форми співпраці, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз у всіх напрямах своєї діяльності.

Під час заходу були розглянуті практичні рекомендації з питань підготовки та призначення судових експертиз. Озвучені та обговорені найрозповсюдженіші помилки які допускаються під час призначення судових експертиз.
Експерти відділення Ірина Сивова, Таїса Крикливенко та Олександр Діденко розкрили питання особливостей призначення та проведення економічних, будівельно-технічних та почеркознавчих експертиз.

Під час живого діалогу між учасниками заходу були обговорені питання, щодо порядку призначення та проведення експертизи, подання на експертизу необхідних документів та матеріалів, відбору потрібних зразків та представлення об’єкту дослідження.

Можливо вам буде цікаво: