Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Черкаського відділення КНДІСЕ провели навчально-методичний семінар спільно з Черкаською окружною прокуратурою

25 травня 2023 року експерти Черкаського відділення КНДІСЕ та прокурори Черкаської окружної прокуратури провели спільний навчально-методичний семінар на тему: «Проблемні питання, які виникають при призначенні та проведенні судових експертиз у кримінальних провадженнях».

Під час семінару Антоніна Єфіменко, завідувач Черкаського відділення КНДІСЕ, розповіла про сучасні можливості судової експертизи та нові види експертної діяльності, які розвиваються в їхньому відділенні. Вона наголосила на важливості дотримання вимог до оформлення та направлення матеріалів для проведення судових досліджень.

Олександр Мамчур, заступник завідувача Черкаського відділення КНДІСЕ, звернув увагу учасників на особливості підготовки матеріалів та об’єктів дослідження для проведення почеркознавчих експертиз. Його виступ допоміг покращити розуміння цих процесів та важливості дотримання належної методології.

Віктор Фонрабе, Анна Стромило, Олександр Діденко та Андрій Рубель, експерти Черкаського відділення КНДІСЕ, детально обговорили найбільш характерні питання, що виникають при проведенні пожежно-технічних експертиз, експертиз з охорони праці та безпеки життєдіяльності, судово-психологічних та будівельно-технічних експертиз. Вони поділилися своїм багаторічним досвідом та найкращими практиками в експертній діяльності. 

Учасники семінару вирішили активно обговорити проблеми, які мають дискусійний характер, та отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, які найчастіше виникають при призначенні експертиз у кримінальних провадженнях.

Тематика семінару є досить актуальною, зумовлена проблемами сьогодення, а дискусійна форма проведення сприяє плідній співпраці його учасників.

Можливо вам буде цікаво: