Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експертом Хмельницького відділення КНДІСЕ проведено лекцію для студентів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

26 жовтня 2023 року на запрошення кафедри фінансів, банківської справи, страхування і фондового ринку Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова головний судовий експерт Хмельницького відділення КНДІСЕ Ольга Кандирал взяла участь у гостьовій лекції на тему «Поняття судово-економічної експертизи, особливості її призначення та проведення». Захід проходив у форматі діалогу між доповідачем та слухачами.

Експерт ознайомила студентів факультету управління та економіки з поняттям судової експертизи, законодавчими та нормативними документами, якими регулюється експертна діяльність. Було детально розглянуто зміст економічної експертизи, об’єкти дослідження, питання, які ставляться на вирішення експерту, методи і методики, а також наведено практичні приклади застосування спеціальних знань у сфері економічної діяльності під час виконання економічних експертиз.

Можливо вам буде цікаво: