language

Експертами Міністерства юстиції України завершується огляд пошкоджених населених пунктів Київщини в результаті дій військ РФ

2 квітня 2022 року Київщина була звільнена від російських військ. Військові РФ після відступу залишили по собі масштабні руйнування рухомого та нерухомого майна. До роботи щодо фіксування доказів були залучені судові експерти судово-експертних установ Міністерства юстиції України, у тому числі й експерти КНДІСЕ. На сьогодні фіксування доказів вже знаходиться на завершальному етапі.

Коментар для єдиного телемарафону «UA разом» щодо роботи судових експертів на території Київщини надала Наталія Ткаченко, Директорка Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України:

«Експертами Мін’юсту вже практично завершено огляд всіх пошкоджених населених пунктів Київщини, зафіксовано й описано всі пошкодження, завдані рухомому та нерухомому майну громадян. В подальшому буде проведено аналіз цих даних, дослідження й визначення в кінцевому результаті повних вартісних розмірів завданих збитків.

Наразі в Україні створено кілька інформаційних ресурсів, куди можна надавати інформацію про пошкоджене чи зруйноване майно, завдані тілесні ушкодження, втрату родичів та близьких осіб. Також зараз створюється на рівні держави Центральний реєстр пошкодженого/втраченого майна»

Слід зазначити, що робота, яка здійснюється судовими експертами безпосередньо на місцях подій – це, передусім, фіксування пошкоджень для правоохоронних органів та подальшого проведення судових експертиз.

zobrazhennya 6

Можливо вам буде цікаво: