language

Експерт Київського НДІСЕ Інна Голова стала учасницею AIPLA Women in IP Networking Global Event

Щорічно, а саме щовесни, жінки, фахівці сфери інтелектуальної власності беруть участь у події вкрай важливої для світової жіночої спільноти ‒ AIPLA Women in IP Networking Global Event.

Цьогоріч учасницею заходу стала завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Інна Голова.

Захід, організований Американською асоціацією права інтелектуальної власності, збирає жінок, які практикують право інтелектуальної власності або працюють в суміжній сфері. Його відмінністю є унікальний формат. Зустрічі відбуваються одночасно в десятках міст в різних країнах світу. Учасниці зустрічаються на ранкову каву, урочисту вечерю, багато хто проводить семінари або практикуми, і все це відбувається в один день з метою консолідації зусиль.

В рамках української зустрічі AIPLA Women in IP Networking Global Event в для жінок-професіоналів сфери інтелектуальної власності був організований арт майстер-клас та неформальне спілкування.

Під час заходу традиційно відбувся міжнародний дзвінок, під час якого учасниці з різних країн привітали колег і поділилися враженнями від відвідування AIPLA Women in IP Networking Global Event.

Можливо вам буде цікаво: