Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ взяла участь у вебінарі Управління ООН з наркотиків і злочинності

22 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбувся вебінар, організатором якого виступило Управління ООН з наркотиків і злочинності. Представником КНДІСЕ на заході була Лариса Олійник, старший судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Вебінар Управління ООН з наркотиків і злочинності першочергово був присвячений аналізу та статусу раундів Міжнародних спільних завдань 2022 року та 2023 року. На сьогодні у Міжнародних спільних завданнях беруть участь 275 лабораторій з 83 країн світу, у тому числі Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Були також висвітлені основні недоліки та успіхи у проведенні раундів 2022 року й обговорені нові тенденції у проведенні раунду 2023/1.

Не менш важливим та актуальним залишається питання рекомендацій Управління ООН з наркотиків і злочинності щодо раннього попередження про нові психоактивні речовини. Під час вебінару ще раз було наголошено, що доступ до базової інформації про нові психоактивні речовини мають лише зареєстровані користувачі.

У кінці вебінару традиційно було виділено час на запитання та відповіді для учасників.

Можливо вам буде цікаво: