Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ став учасником науково-практичного семінару з розслідування злочинів у сфері транспорту

24 травня 2023 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ розпочався науково-практичний семінар для керівників слідчих підрозділів з розслідування злочинів у сфері транспорту, який було організовано Головним слідчим управлінням Національної поліції. Захід триватиме впродовж трьох днів. 

Семінар має на меті розглянути актуальні питання впровадження новітніх технологій під час дослідження матеріальних об’єктів у кримінальних провадженнях про ДТП. Учасників також ознайомлять із можливостями технічних експертиз, особливостями організації та проведення огляду й вилучення речових доказів та фіксування слідової інформації при подіях на повітряному та залізничному транспорті.

Запрошеним спікером від КНДІСЕ став Павло Борщевський, заступник завідувача лабораторії інженерно-транспортних, товарознавчих спеціальних видів досліджень. Павло Борщевський провів лекційне заняття для керівників слідчих підрозділів на тему «Особливості призначення, методика проведення судових експертиз в кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами кримінальних правопорушень на повітряному просторі», де зосередив увагу на особливостях призначення та методиках проведення даного виду судових експертиз. 

Спікерами науково-практичного семінару також є представники Головного слідчого управління Національної поліції, Офісу Генерального прокурора України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, Львівського інституту судових експертиз, військової інспекції безпеки дорожнього руху Західно-територіального управління військової служби правопорядку, Львівського державного університету внутрішніх справ, а також суду.

Можливо вам буде цікаво: