Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ стала учасником онлайн-презентації науково-методичного посібника «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні»

07 липня 2022 року Наталія Климова, провідний судовий експерт КНДІСЕ відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності, стала учасником онлайн-презентації, за міжнародної участі,  2-го видання науково-методичного посібника «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні», підготовленого працівниками Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України. Одним із рецензентів науково-методичного посібника стала Наталія Нестор, доктор юридичних наук, заступник директора з наукової роботи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Заслужений юрист України.

Метою онлайн-презентації посібника є передусім залучити до дискусії  судових експертів, суддів, представників правоохоронних органів, адвокатів, патентних повірених, учених і всіх, хто пов’язує свою діяльність з охороною об’єктів інтелектуальної власності в Україні.

Під час презентації увага була зосереджена не те, що основною ціллю видання такого посібника є змістовне, але максимально лаконічне висвітлення основних питань теорії, історії, методології та узагальненої практики проведення судової експертизи з питань інтелектуальної власності для широкого кола суб’єктів господарського, цивільного, кримінального й адміністративного процесу. Визначено предмет, ключові терміни (визначення), об’єкти, основні завдання, типові питання, які вирішує судовий експерт, особливості призначення та матеріали, необхідні для проведення судової експертизи, а також рекомендовані для здійснення відповідних експертиз і експертних досліджень нормативно-правові, методичні та наукові джерела. Приділено увагу особливостям призначення та проведення судових експертиз об’єктів інтелектуальної власності у цивільному, господарському і кримінальному судочинстві в Україні.

Автори посібника також наголосили для запрошених учасників, що це науково-методичне видання стане в пригоді для майбутніх і атестованих судових експертів з питань інтелектуальної власності, суддів, адвокатів, досвідчених і починаючих науковців, представників громадськості, оцінювачів, а також на всіх, хто поділяє цінності непорушності та ефективного захисту права на об’єкти інтелектуальної власності.

zobrazhennya

Можливо вам буде цікаво: