Експерт КНДІСЕ стала спікером на навчально-практичному семінарі Черкаської обласної прокуратури

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

20 грудня 2021 року, судовий експерт Черкаського відділення КНДІСЕ Голубєва Н.В. взяла участь у спільному навчально-практичному семінарі на тему: «Проблемні питання у реалізації конституційних функцій прокуратури у сфері охорони навколишнього природного середовища», що проходив у Черкаській обласній прокуратурі.

В семінарі також взяли участь: перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, виконувач обов’язків начальника Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу, прокурори апарату обласної прокуратури та окружних прокуратур, які відповідальні за виконання функцій прокуратури у сфері охорони навколишнього природного середовища.

У своєму виступі Голубєва Н.В. особливу увагу зосередила на актуальних питаннях, що виникають при призначенні та проведенні інженерно-екологічної експертизи в межах кримінального провадження. Окремо зупинившись на питаннях, пов’язаних з незаконною вирубкою лісу та забрудненням навколишнього середовища.

Можливо вам буде цікаво: