language

Експерт КНДІСЕ пройшов практичний тренінг «Огляд місця злочину» в рамках проєкту AFORE ENFSI, Таллінн (Естонія)

З 26 по 29 вересня 2022 року Олексій Командиров, завідувач відділу досліджень проєктної документації та вартості будівельних робіт Лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ пройшов практичний тренінг «Огляд місця злочину» в рамках проєкту AFORE ENFSI, який проходив в Таллінні (Естонія).

Тренінг був організований спільно ENFSI, Естонським інститутом судових експертиз та Естонським акредитаційним центром.

Проєкт AFORE ENFSI (Акредитація криміналістичних лабораторій у Європі») має на меті підтримати криміналістичні лабораторії у державах-членах ЄС при переході до акредитації або розширити сферу їхньої акредитації. Частиною проєкту AFORE є робочий пакет під назвою «Підготовка технічних експертів», спрямований на удосконалення знань експертів стосовно стандарту ISO 17025 та ILAC G19:06/2022 «Модулі в криміналістичному процесі». Тренінг з огляду місця злочину відбувався протягом 4 днів та охоплював учасників більш ніж з 20 європейських судово-експертних установ, зокрема Португалії, Румунії, Німеччини, Словаччини, Франції, Великобританії, Швеції, Швейцарії, Італії.

За результатами проходження тренінгу учасникам були вручені сертифікати, що засвідчують компетентність та набуті знання, що відповідають високим вимогам EA (Європейське співробітництво з акредитації).

Можливо вам буде цікаво: