language

Експерт КНДІСЕ пройшла практичний тренінг «Порівняння зображень обличчя» в рамках проєкту AFORE ENFSI, Таллінн (Естонія)

З 12 по 15 вересня 2022 року Катерина Педько, старший судовий експерт відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень Лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ пройшла практичний тренінг «Порівняння зображень обличчя» в рамках проєкту AFORE ENFSI, який проходив в Таллінні (Естонія).

Тренінг був організований спільно ENFSI, Естонським інститутом судових експертиз та Естонським акредитаційним центром.

Проєкт AFORE ENFSI (Акредитація криміналістичних лабораторій у Європі») має на меті підтримати криміналістичні лабораторії у державах-членах ЄС при переході до акредитації або розширити сферу їхньої акредитації. Частиною проєкту AFORE є робочий пакет під назвою «Підготовка технічних експертів», спрямований на удосконалення знань експертів стосовно стандарту ISO 17025 та ILAC G19:06/2022 «Модулі в криміналістичному процесі». Тренінг з судового порівняння зображень обличчя відбувався протягом 4 днів та охоплював учасників із 16 європейських судово-експертних установ, зокрема Словаччини, Франції, Німеччини, Великобританії, Швеції, Швейцарії, Португалії, Румунії, Італії.

За результатами проходження тренінгу учасникам були вручені сертифікати, що засвідчують компетентність та набуті знання, що відповідають високим вимогам EA (Європейське співробітництво з акредитації).

Можливо вам буде цікаво: