Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Олександр Шмерего взяв участь у тренінгу для співробітників слідчих та оперативних підрозділів Державного бюро розслідувань

09 та 10 вересня 2021 року в м. Одеса пройшов тренінг для слідчих та оперативних підрозділів Державного бюро розслідувань. Олександр Шмерего, завідувач відділу досліджень з питань безпеки життєдіяльності, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень КНДІСЕ, став запрошеним тренером на заході.

Організаторами заходу стали Координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Львівський форум кримінальної юстиції, та Державне бюро розслідувань.

Тренінг проходив в рамках проєкту «Підтримка дотримання Державним бюро розслідувань зобов’язань у сфері прав людини», з метою висвітлення питань, що виникають у зв’язку із проведенням експертиз у провадженнях про злочини, вчинені за допомогою підпалів або вибухів.

На тренінгу Олександр Шмерего взяв участь у роботі сесії «Особливості огляду місця події за фактом підпалу та вибухів (експертна позиція представників ДСНС та експерта-вибухотехніка)», під час якої розповів про необхідні слідчі дії, особливості огляду місця події та збору доказової бази, яка необхідна для проведення судової експертизи. Також були наведені практичні приклади дій на місці підпалу.

Можливо вам буде цікаво: