Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Олександр Шмерего відвідав Швецію в рамках міжнародного практичного заходу ENFSI

Олександр Шмерего, завідувач відділу досліджень з питань безпеки життєдіяльності, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ, долучився до міжнародного заходу, що був організований керівниками групи досліджень пожеж та вибухів ENFSI (Європейська мережа інститутів судової експертизи).

Сам захід, під час якого проводилось практичне розслідування пожеж проходив 23 – 25 листопада у Пожежній академії м. Ревінге, Швеція. Участь взяли 30 представників експертних установ з різних країн світу, в тому числі Європейського союзу, та Ізраїлю.

У теоретичній частині заходу Олександром Шмерего було презентовано практичні дослідження пожежі автомобіля марки DAF Н4N3 та пожежі вітрогенератора WTG 55 у Херсонській області.

Також під практичного курсу були розглянуті та опрацьовані питання практичного розслідування місця пожежі, побудовано графіки розвитку та аналізу схем пожежі. Також були проведені практичні розслідування місця пожежі, сформульовані висновки після огляду місця займання, проаналізовано стійкість будівельних конструкцій до розповсюдження пожежі. Наприкінці учасники провели тематичне дослідження запалювальних пристроїв.

Такі заходи об’єднують експертів всіх країн, надають можливість обміну досвідом та практики і сприяє комунікації при проведенні міжнародних комплексних експертиз.

Можливо вам буде цікаво: