Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Лариса Олійник взяла участь у вебінарі Управління ООН з наркотиків і злочинності

30 вересня 2021 року в онлайн-форматі відбувся вебінар, організатором якого виступило Управління ООН з наркотиків і злочинності. Представником КНДІСЕ на заході була Лариса Олійник, старший судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Тема вебінару – “Протидія розповсюдженню наркотичних і психотропних засобів за допомогою кіберпростору”. Ця тема стала надзвичайно актуальною у наш час, адже організована злочинність, завдяки використанню сучасних інформаційних технологій, отримала можливість у надзвичайно стислі терміни налагодити збут наркотичних речовин.

Під час заходу учасникам вебінару надали детальну інформацію щодо каналів через які організована злочинність має можливість налагодити збут наркотиків. В першу чергу використовується так званий darknet (Onion-мережі), такі анонімні месенджери як Telegram, Signal, XMPP (Jabber). Також були розглянуті методи оплати, які дозволяють злочинцям зберігати анонімність. Це популярні останнім часом криптовалюти, такі як Bitcoin, Monero, Smart Cash.

Можливо вам буде цікаво: