Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт Чернігівського відділення КНДІСЕ Олександр Гуменський взяв участь у програмі обміну CEPOL

Олександр Гуменський, головний судовий експерт Чернігівського відділення КНДІСЕ, в рамках програми обміну досвідом CEPOL відвідав Департамент криміналістичних експертиз поліції Республіки Вірменія.

Під час візиту експерт відвідав відділ дактилоскопії Департаменту, ознайомився з робочим процесом. Також дізнався про особливості огляду місця та розслідування злочину з використанням дактилоскопічними відбитків у Вірменії, а саме

  • пошук відбитків на місці злочину;
  • пошук знайдених відбитків в дактилоскопічній базі;
  • робота з обраним слідом та відбитком пальця.

Також в рамках візиту Олександр Гуменський відвідав балістичний підрозділ Департаменту криміналістичних експертиз поліції Республіки Вірменія, де ознайомився з робочим процесом.

Організатором програми обміну експертів є Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL). Першою експертною установою в системі Міністерства юстиції України, яка долучилась до цієї програми обміну став КНДІСЕ. Цьогоріч, в рамках CEPOL-2021, КНДІСЕ вже відвідали представники Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія.

Можливо вам буде цікаво: