Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Експерт Черкаського відділення КНДІСЕ взяв участь у заходах, з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2021 року експерт Черкаського відділення КНДІСЕ Фонрабе Віктор Володимирович взяв участь у заходах, з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

У цей день ми вклоняємося перед мужністю,  самовідданістю та високим професіоналізмом цих людей. Не дивлячись ні на що, вони зробили все, від них залежне, щоб врятувати життя мільйонів громадян.

У своєму виступі перед присутніми Віктор Фонрабе наголосив на важливості професії вогнеборця, особливо звернувши увагу на те, що лише високий професіоналізм та відданість справі може бути запорукою порятунку людських життів та ліквідації наслідків катастрофи.

Після зустрічі відбулося вшанування пам’яті усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монумента на їх честь.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Також сьогодні представники Черкаського інституту ту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля взяли участь у заходах, які відбувалися у Черкасах у Соборному парку. Усі присутні поклали квіти до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» та вшанували пам’ять ліквідаторів хвилиною мовчання.

Можливо вам буде цікаво: