Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Експерт Черкаського відділення КНДІСЕ взяла участь у семінарі «Допсихологічна допомога після впливу травматичної події»

12 жовтня 2023 року Анна Стромило, судовий експерт Черкаського відділення КНДІСЕ, стала учасником семінару для педагогічних працівників закладу освіти ДНЗ на тему: «Допсихологічна допомога після впливу травматичної події», де виступила з доповіддю: «Посттравматичний стресовий розлад: причини, особливості, ознаки, прояви. Допсихологічна допомога після впливу травматичної події».

Експерт акцентувала увагу на характеристиці травми, що здатна викликати травматичний стрес, основних умовах профілактики ПТСР, аспектах роботи з дитячими стресами,  тривогами та наданні допсихологічної допомоги в екстремальних умовах.

Семінар проходив у формі діалогу, під час якого детально обговорили актуальні питання щодо особливостей, ознак, проявів посттравматичного стресового розладу, надання допсихологічної допомоги після впливу травматичної події. В ході дискусії учасники виявили значну зацікавленість до теми, ставили запитання спікеру, обговорювали можливості подальшої співпраці, обмінювалися думками.

Проведення таких заходів є важливим для формування знань про особливості емоційних станів та механізмів переживання травматичного досвіду та допомагають в подоланні цих проблем.

Можливо вам буде цікаво: