Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт Черкаського відділення КНДІСЕ Науменко О.В. взяла участь у навчально-практичному семінарі

20 грудня 2021 року, головний судовий експерт Черкаського відділення КНДІСЕ Науменко О.В. взяла участь у навчально-практичному семінарі, що проходив у Черкаській обласній прокуратурі за участю представників правоохоронних органів та державних органів області, які опікуються правами дітей.

Мета семінару ‒ підвищення рівня професійних знань, практичних навичок ювенальних прокурорів, слідчих та дізнавачів під час здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення за участю дітей, відпрацювання механізму взаємодії між фахівцями безоплатної вторинної правової допомоги, органів опіки та піклування, соціального захисту, експертних установ.

Під час семінару звернуто увагу присутніх, що правосуддя, дружнє до дитини, можливе за належної спеціалізації, знань та практичних навичок фахівців, які працюють з дитиною. Важливо, щоб для кожного, хто долучений до системи правосуддя за участю неповнолітніх, визначальним була дитина та її інтереси, незалежно від того, правопорушник це чи жертва.

У своєму виступі Науменко О.В. вказала на типові порушення вимог законодавства, будівельних норм, стандартів та правил під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів чи споруд, які вирішуються будівельно-технічними експертизами. Експерт звернула увагу на характерні помилки, що допускаються слідчими (прокурорами) при призначенні судових будівельно-технічних експертиз у кримінальних провадженнях у сфері охорони дитинства.

Можливо вам буде цікаво: