Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін став учасником засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Зустріч було присвячено обговоренню інформації щодо результатів проведення фахівцями Київського науково-дослідного інституту судових експертиз комплексної комісійної судової військової, трасологічної, хімічної, балістичної та вибухотехнічної експертизи, що була призначена в кримінальному провадженні за фактом загибелі та травмування військовослужбовців Збройних Сил України під час проведення бригадних тактичних навчань на 233 Рівненському загальновійськовому полігоні 6 липня 2018 року.

Серед основних спікерів під час засідання виступили Генеральний прокурор України Юрій Луценко, Голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, Директор Київського НДІСЕ Олександр Рувін та Державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян.

Під час виступу очільник Київського НДІСЕ Олександр Рувін доніс до відома учасників основні моменти висновків комплексної комісійної судової військової, трасологічної, хімічної, балістичної та вибухотехнічної експертизи. Зокрема в презентації йшлося про дослідження металу ствола міномету, перевірку відповідності технічно-конструкторської документації, фактори експлуатації та прийняття командних рішень, порядок організації та дотримання заходів безпеки під час навчань, умови зберігання боєприпасів тощо.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОПОВІДІ ДИРЕКТОРА КНДІСЕ ОЛЕКСАНДРА РУВІНА

Можливо вам буде цікаво: