Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін взяв участь у робочій зустрічі з питань розслідування вибухів боєприпасів на стратегічних об’єктах Міноборони України

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін 6 травня 2020 року взяв участь у робочій зустрічі представників Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, правоохоронних органів, судово-експертних установ, проведеній в Офісі Генерального прокурора з питань розслідування вибухів боєприпасів на стратегічних об’єктах Міноборони України у період з 2014 по 2018 роки.

Учасники заходу обговорили стан досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо вибухів на 65-му арсеналі Головного ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України, розташованого у районі м. Балаклія Харківської області, та звіт парламентської ТСК щодо цих подій.

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін доповів учасникам про проведення комплексних фототехнічної та вибухотехнічної, комп’ютерно-технічної, фототехнічної та психологічної експертиз, а також дослідження вибухових речовин та оцінку військового майна.

«Експерти КНДІСЕ мають багаторічний стаж роботи та великий досвід проведення відповідних видів досліджень. Наші фахівці також залучені до розслідування фактів пожеж на складах боєприпасів поблизу м. Ічня та м. Калинівка. Сьогодні ми представили результати проведених судових експертиз щодо Балаклії, коротко пояснили, яким чином прийшли до висновків, та готові до подальшої співпраці з колегами, в цілях встановлення істини в цій справі», ‒ зазначив Олександр Рувін.

Можливо вам буде цікаво: