Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін представить Інститут на щорічних зборах Європейської мережі судово-експертних установ

Національна судова експертиза не може існувати ізольовано, поза межами співпраці з міжнародним співтовариством. Важливу роль відіграє процес інтеграції експертних можливостей і ресурсів, обмін досвідом роботи, облік сучасних досягнень науки і техніки, виключення дублювання науково-методичного забезпечення, регіональний розподіл завдань між судово-експертними установами та створення профільних експертних напрямів.

У 2017 році Київський науково-дослідний інститут судових експертиз було включено до складу Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI). Заснована 1995 року, вона є найбільшою у світі об’єднаною організацією судово-експертних установ, що отримала міжнародне визнання і нині налічує 67 країн-учасниць.

Директор Київського НДІСЕ презентуватиме інститут та діяльність українських спеціалістів на щорічних зборах ENFSI, які відбудуться 18-19 травня в Німеччині. Українська делегація також візьме участь в обговоренні та розробці стратегічного короткотривалого плану дій організації на поточний рік та довготривалого на 2017-2020 роки.

Загалом стратегія ENFSI полягає у розробці методичних рекомендацій та координуванню науково-дослідної роботи по виконанню експертиз. Судова експертиза вважається найефективнішим засобом вивчення інформації, дослідження і розробки профілактичних пропозицій. Завдання ENFSI — забезпечувати потреби країн-членів ЄС в галузі судової експертизи новітніх досягнень науки і техніки, забезпечувати оперативне керівництво науковими дослідженнями і подальше вдосконалення судової експертизи в Європі.

Можливо вам буде цікаво: