Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Дорогі колеги! Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Кожен Новий рік — це зміни та сподівання на краще. За традицією, проводжаючи минулий рік, ми оцінюємо пройдений шлях і визначаємо плани на майбутнє.

2019 рік ознаменувався багатьма пам’ятними подіями. Ми прожили це, працюючи над підвищенням якості та ефективності експертної роботи, розвиваючи науку та міжнародне співробітництво, оновлюючи матеріально технічну базу та використовуючи сучасні, інноваційні технології, реалізуючи амбітні плани щодо подальшого розвитку судово-медичної галузі.

Ми висловлюємо вдячність усім, хто наполегливою щоденною працею сприяє підвищенню наших досягнень, підвищенню авторитету Київського науково-дослідного інституту судових експертиз в Україні та на світовому рівні.

2020 рік ми розпочинаємо з новими планами, очікуваннями та надіями на хороші зміни. Ми переконані, що наша робота, натхнення та зусилля дадуть нам змогу адекватно відповісти на виклики та продовжити шлях розвитку.

У такому динамічному, а іноді та з важким життям, ми хотіли б побажати кожному непереможної віри та впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Нехай усі попередні проблеми та турботи залишаться в минулому! Нехай Новий рік увійде в життя кожного тільки з позитивними емоціями, радістю та злагодою. Бажаємо всім процвітання, здоров’я, любові та неймовірних вражень від кожного наступного дня!

Веселих та веселих свят!

З повагою,

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін

Можливо вам буде цікаво: