Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

До Дня судового експерта України!

Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем судового експерта України!

Перед Вами, дорогі експерти, в такий непростий час для нашої держави стоять нові завдання. Сьогодні неможливо уявити собі жодну сферу життя, в якій би не застосовувалися результати Вашої діяльності. Вони мають неоціненне значення для розвитку нашої країни.

Завдяки Вашим зусиллям, професіоналізму, патріотизму і невтомній праці науковий потенціал України, що є найважливішим національним ресурсом нашого народу, буде незмінно зростати. Ваша щоденна праця, професіоналізм та самовідданість – це вагомий вклад в покращення якості життя мільйонів наших співвітчизників.

Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі судових експертиз та успішно розвиватися відповідно до вимог сьогодення.

Зичу Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги та професійного зростання. Доброї долі, успіху Вам та Вашим сім’ям!

Тетяна Голікова, заступник директора Київського НДІСЕ

Шановні колеги !

Від щирого серця вітаю співробітників Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з професійним святом – Днем судового експерта!

Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість є запорукою у встановленні справедливості українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.

За роки свого існування Київський НДІСЕ став лідером серед експертних установ України, саме через високий професійний рівень кожного нашого експерта, за що Вам велика честь та хвала.

Вітаю Вас із професійним святом та бажаю щастя, здоров’я, творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх ваших справах та починаннях. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі, удача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю Вам з Фемідою не вступати в конфлікт, суворому закону бути на стороні дотримання прав, Фортуні супроводжувати Ваш шлях та бажаю Вам, щоб у Вашій професійній діяльності було якомога менше підводних каменів, як у Мигії, та щоб Ви підкорювали ще більші гори ніж Говерла!

Наталія Нестор, заступник директора Київського НДІСЕ

Сергій Шимановський, завідувач лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень

За 19 років моєї роботи в Київському НДІСЕ у роботі експертів багато чого змінилось. З часу керівництва Олександра Григоровича Рувіна вдалося суттєво покращити та оновити приладову базу, до того часу сучасної техніки майже не було. Не менш суттєвим є розвиток напрямків досліджень, нині їх 96 і вони охоплюють майже всі сфери життя громадян. Об’єктивними факторами таких змін є загальна ситуація в суспільстві, адже до початку військової агресії на сході України не було необхідності в активному розвитку військової експертизи, експертизи з оцінки військово майна та техніки. Це свідчить про співзвучність розвитку судово-експертної діяльності та ситуацій в країні.

Лабораторія автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень була високопрофесійною в роботі, щирою в міжособистісній комунікації та ініціативною з позаробочим дозвіллям. Приємно, що ми не лише виконуємо свої професійні обов’язки, а й разом відпочиваємо, відзначаємо свята, стаємо ініціаторами загальноінститутських заходів.

Колегам у День професійного свята я бажаю професійного зростання, серйозного ставлення до професії та судово-експертної діяльності, досконалого знання та вдалого використання нормативної бази, вироблення на напрацювання власного індивідуального експертного стилю в рамках написання експертиз!

Ольга Лукова, завідувач лабораторії економічних видів досліджень

Економічна експертиза насправді надзвичайно складна і дійсно потребує ґрунтовних спеціальних знань, хоча й може на перший погляд здаватися простою.

З власного досвіду можу сказати, що в порівнянні з 2003 роком (тоді почалась моя історія у Київському НДІСЕ на посаді техніка) відбулось багато змін, самі експертизи стали складнішими, більшість справ пов’язано з суспільними резонансами, загальною ситуацією в країні.

Водночас економічна експертиза залишається цікавою, впевнена, її не проміняєш на бухгалтерію чи посаду звичайного економіста. Саме бути експертом економістом дуже цікаво, відповідально і престижно.

Колегам бажаю перш за все морального та матеріального задоволення від професійної діяльності, гідної заробітної плати, достойного визнання та благополуччя! Нехай для усіх задуманих планів і мрій знайдуться шляхи та можливості реалізації, поряд будуть рідні і надійні друзі, щастя незмінно супроводжує кожного дня!

Віктор Савечко, завідувач відділу військових експертиз

Відділ військових експертиз було створено відповідно до наказу директора КНДІСЕ у зв’язку з ситуацією в країні та нагальною необхідністю проведення відповідних військових досліджень. За штатним розкладом нас було троє співробітників, до того моменту впродовж декількох місяців я співпрацював з Інститутом як залучений спеціаліст.

З моменту створення і до сьогоднішнього дня у відділі військових експертиз працюють не випадкові фахівці, кожен має високу кваліфікацію, найвищу військову освіту, у різні періоди працювали на високих посадах у Міністерстві оборони України, Генеральному штабі Збройних сил України, Службі безпеки України та інших серйозних відомств.

На перших етапах становлення відділу військових експертиз ми отримали велику допомогу у налагодженні роботи від колег. Вдячні за допомогу керівництву Київського НДІСЕ та фахівцям лабораторії організації експертної діяльності, які дуже багато допомагали у роботі.

Більшість фахівців КНДІСЕ в робочому аспектів є професіоналами високої категорії. Кожному керівникові структурних підрозділів КНДІСЕ та судовим експертам нашої установи бажаю не зупинятись на цьому шляху і досягти найвищих висот, бути найкращими у новинках, які з’являтимуться. В особистому плані хотілося б побажати усім колегам сімейної злагоди й затишку, міцного здоров’я, сил і натхнення.

Юрій Ірхін, завідувач відділу психологічних досліджень

Початок моєї роботи в Київському НДІСЕ був неочікуваний, хоча з 1996 року я, взагалі-то, тричі намагався сюди потрапити й були різні обставини чому цього не склалось.

У 2015 році як сніг на голову надійшла пропозиція Олександра Григоровича Рувіна (він дізнався, що я збираюсь на пенсію після 25-річної вислуги) працювати Інституті. Психологічний відділ того часу був на етапі створення, приміщення, матеріально-технічної бази та всього іншого ще не було.

Моментами було складно й виникала думка «чому я сюди прийшов», адже мені держава дала можливість молодим і красивим піти на пенсію (за те що 25 років попередньої роботи пройшли без вихідних і свят), така думка з’явилась і зникла дуже швидко, почали роботу і створювати відділ з нуля.

Нині наш відділ – справжня команда! Це один опис і вищий ступінь оцінки, який тільки може бути. Це не колектив, а саме команда, група давно знайомих однодумців і випадкових людей тут немає. Бажаю нам і Київському НДІСЕ залишатись такими ж, професійно розвиватись і не зупинятися на досягнутому!

Євген Тимко, завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень

На моїй пам’яті Київський НДІСЕ ніколи не був таким молодим – це надзвичайно радісно. Загалом молодь завжди була, але саме зараз Він молодий душею. Водночас ми маємо людей які задають робочий ритм, багато чого знають, вміють, готові допомагати, раді ділитися досвідом і головне хочуть це робити.

Я вважаю, що зараз КНДІСЕ має всі шанси ще більше реалізувати свій потенціал, потенціал співробітників. Ми забезпечені матеріально-технічною базою й маємо всі можливості для комфортної роботи, виходимо на якісно новий європейський рівень роботи. Залишилось трішки змінити свідомість і ще швидше рухатись вперед.

Бажаю щоб і надалі все змінювалось лише на краще! Насамперед, хочеться побажати колегам фінансового добробуту і незалежності, достатку, професійного зростання, цікавої роботи та задоволення від її виконання!

Ніна Арабулі, старший науковий співробітник лабораторії інженерно-технічних видів досліджень

За тринадцять років професійної діяльності в Київському НДІСЕ я спостерігаю надзвичайно приємні та позитивні зміни в роботі лабораторії інженерно-технічних видів досліджень та Інституту загалом.

На мій погляд ми стрімко розвиваємося. У порівнянні з матеріально-технічною базою яка була ще декілька років тому зробили величезний крок вперед. Приємно, що вдосконалюється методика роботи, ведеться активна наукова діяльність, відповідно до вимог сьогодення відкриваються нові експертні спеціальності та багато інших досягнень.

Нові фахівці, які приходять на роботу в Інститут, потрапляють до справжньої команди, тут завжди готові підтримати, допомогти, навчити. Молоді спеціалісти вже за декілька років стають набагато професійними. Ми вміємо гарно працювати та відпочивати, організовувати спільні позаробочі заходи з активного відпочинку – це ціле життя!

Завжди кажу своїм колегам по лабораторії, що не ми один одного тут обирали, а нас зібрали в один колектив, тому очевидною та обов’язковою повинна бути взаємна повага, потрібно вміти дружити, слухати та прислухатися один до одного. Усім фахівцям Інституту бажаю міцного здоров’я та професійного розвитку!

Можливо вам буде цікаво: